web stats
inşaat sektörü, ege bölgesi, 10 yıl, ender yorgancılar, ebso yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu, inşaat, verileri
İnşaatta son 10 yılda 20 kat artış yaşandı!

Ege Bölgesi Sanayi odası( EBSO) verilerine göre, 2004-2014 yılları arasında sanayicilerin kullandığı kredi yüzde 749 artarken, inşaatçıların kullandığı kredilerin yüzde 2 bin 62 olarak arttığı belirtildi.

3. havalimanı, 3. köprü, atatürk havalimanı, faiz, spor, tem otoyolu, hakkında bilgiler, daire fiyatları
Bahçeşehir Göl Panorama teslim tarihi!

Bema İnşaat tarafından hayata geçirilen Bahçeşehir Göl Panorama teslim tarihi 2016 yılının Aralık ayı olması planlanıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 207 bin TL'den başlayarak değişiyor...

emlak konut gyo, bağımsız, satış, bölüm, gerçek, önsatış, şirket, sayısı
Emlak Konut'tan 3 milyar TL'lik satış!

Emlak Konut GYO ocak - eylül döneminde KDV hariç toplam 3.02 milyar lira tutarında, önsatış dahil 6.188 adet bağımsız bölüm satışı gerçekleştirdiğini duyurdu...

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap

Ana Sayfa » Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap
Tarih : 2014-03-24 21:33:18

atm, büyükşehir belediye başkanı, büyükşehir belediyesi, cami, kadir topbaş, Peyzaj, ev sahibi, modern yaşam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz konut hamleleri tüm İstanbul'da devam ediyor

İstanbul'da hayata geçirilen konut projeleri gerek mimarisi gerek sosyal özellikleriyle birbirleriyle yarışıyor ve şehrimizdeki modern yaşam alanları gün geçtikçe artıyor.  Kiptaş olarak özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın da modern yaşam alanlarına kavuşması için Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Bu doğrultuda “İstanbul'a 10.000 Sosyal Konut Daha!” hedefiyle,  yeni bir projeyi daha hayata geçiriyoruz.
1. ve 2. Etaplarını daha önce tamamladığımız Hadımköy'de şimdi yeni bir heyecanı daha yaşıyoruz.  47.000m² alan üzerinde 1.472 konutun yer aldığı Hadımköy Konutları 3. Etap projesini satışa sunuyoruz.   Kiptaş olarak Hadımköy  3. Etap'ta inşa edeceğimiz konutlar  ile dar gelirli vatandaşlarımıza güvenli ve sağlıklı mekanlarda yaşama imkanı sunacağız.  

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Projeye müracaatlar, 18 Mart Salı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın  Kadir Topbaş'ın katılımıyla Büyükşehir Belediyesi/Saraçhane'de  gerçekleştirilecek basın toplantısının ardından başlıyor.

İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-04 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği projede,  yoğun müracaat olması durumunda daire sahipleri kura çekilişi ile belirlenecek.

84 m² (2+1) tek daire tipinin yer aldığı projede daire  toplam fiyatı sadece 96.000 TL .   \ peşinat,  120 aya kadar vade ve 655 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor.

Yapı teknolojisinin son yeniliklerine göre inşa edilecek Hadımköy Konutları 3. Etap Projesi içerisinde yapısal peyzaj unsurlarının yanısıra, çocuk oyun alanları, 24 derslikli 1 İlköğretim Okulu, 24 derslikli 1 Ortaöğretim okulu ve 1 de cami yer alıyor.

Hadımköy Konutları 3. Etap 24 ay sonra daire sahiplerine teslim edilecek.