web stats
ankara, dos, tüketici mahkemesi, kamuyu aydınlatma platformu, gelişme, şirket, gayrimenkul, kamuoyu
Yapı Kredi Koray GYO'dan Ankara-Ankara projesiyle ilgili açıklama!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, Ankara-Ankara projesiyle ilgili şirket aleyhine açılan dava ile ilgili gelişme bildirildi.

faiz, spor, faiz oranları, çocuk oyun, satılık daire, gaziosmanpaşa, daireler, yükseliyor
Essenora Gaziosmanpaşa'da 2 bin 500 TL peşinatla! 20 ay 0 faizle!

Essenora Gaziosmanpaşa projesinde yer alan daireler için 2 bin 500 TL'lik peşinat ödemesi yapılıyor. 20 ay faizsiz vadelendirme seçeneği uygulanan projede fiyatlar 245 bin TL'den başlıyor.

kampa, banka kredisi, yüzde 50, daireler, metropol, inşaat, gerçek, satış
Tuzla Lokum Evler'de ayda 2 bin 500 TL'ye daire!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı'nın, Lokum Evler Projesi'nde gerçekleştirdikleri kampanyayla 117 metrekare 2+1 daireyi ayda 2 bin 500 lira taksitle almak mümkün. İşte diğer seçenekler...

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap

Ana Sayfa » Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap
Tarih : 2014-03-24 21:33:18

atm, büyükşehir belediye başkanı, büyükşehir belediyesi, cami, kadir topbaş, Peyzaj, ev sahibi, modern yaşam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz konut hamleleri tüm İstanbul'da devam ediyor

İstanbul'da hayata geçirilen konut projeleri gerek mimarisi gerek sosyal özellikleriyle birbirleriyle yarışıyor ve şehrimizdeki modern yaşam alanları gün geçtikçe artıyor.  Kiptaş olarak özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın da modern yaşam alanlarına kavuşması için Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Bu doğrultuda “İstanbul'a 10.000 Sosyal Konut Daha!” hedefiyle,  yeni bir projeyi daha hayata geçiriyoruz.
1. ve 2. Etaplarını daha önce tamamladığımız Hadımköy'de şimdi yeni bir heyecanı daha yaşıyoruz.  47.000m² alan üzerinde 1.472 konutun yer aldığı Hadımköy Konutları 3. Etap projesini satışa sunuyoruz.   Kiptaş olarak Hadımköy  3. Etap'ta inşa edeceğimiz konutlar  ile dar gelirli vatandaşlarımıza güvenli ve sağlıklı mekanlarda yaşama imkanı sunacağız.  

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Projeye müracaatlar, 18 Mart Salı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın  Kadir Topbaş'ın katılımıyla Büyükşehir Belediyesi/Saraçhane'de  gerçekleştirilecek basın toplantısının ardından başlıyor.

İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-04 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği projede,  yoğun müracaat olması durumunda daire sahipleri kura çekilişi ile belirlenecek.

84 m² (2+1) tek daire tipinin yer aldığı projede daire  toplam fiyatı sadece 96.000 TL .   \ peşinat,  120 aya kadar vade ve 655 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor.

Yapı teknolojisinin son yeniliklerine göre inşa edilecek Hadımköy Konutları 3. Etap Projesi içerisinde yapısal peyzaj unsurlarının yanısıra, çocuk oyun alanları, 24 derslikli 1 İlköğretim Okulu, 24 derslikli 1 Ortaöğretim okulu ve 1 de cami yer alıyor.

Hadımköy Konutları 3. Etap 24 ay sonra daire sahiplerine teslim edilecek.