web stats
Denizli Merkez Eskihisar TOKİ başvuruları 4 Ağustos'ta başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Denizli'de hayata geçirilen TOKİ Denizli Merkez Eskihisar Alt Gelir Grubu projesi kapsamında 10 adet konutun başvuru süreci 4 Ağustos itibarıyla başlıyor.

emlak, ortak girişim, yönetim kurulu başkanı, gökdeniz kartal, inşaat, detaylar, paylaşmak, geliyor
Gökdeniz Kartal 7 Ağustos'ta basına tanıtılacak!

Gülsa İnşaat & Bay Yapı Ortak Girişimi, projeyle ilgili detayları paylaşmak üzere emlak basınıyla bir araya geliyor. Etkinlik, 7 Ağustos 2014 Perşembe günü saat 10.00’da Maslak Sheraton Qubbe’de gerçekleşecek.

izmir, toki, toplu konut, toplu konut idaresi başkanlığı, konutlar, satış, fiyatı, başvuru
TOKİ İzmir Tire Konutları başvuruları! 114 bin liraya 3+1!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, İzmir Tire Toplu Konut Uygulaması kapsamında 3 adet konut satışa sunuluyor. TOKİ İzmir Tire Konutları'nda yer alan 3+1 konutların fiyatı 114 bin liradan başlıyor.

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap

Ana Sayfa » Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap
Tarih : 2014-03-24 21:33:18

atm, büyükşehir belediye başkanı, büyükşehir belediyesi, cami, kadir topbaş, Peyzaj, ev sahibi, modern yaşam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz konut hamleleri tüm İstanbul'da devam ediyor

İstanbul'da hayata geçirilen konut projeleri gerek mimarisi gerek sosyal özellikleriyle birbirleriyle yarışıyor ve şehrimizdeki modern yaşam alanları gün geçtikçe artıyor.  Kiptaş olarak özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın da modern yaşam alanlarına kavuşması için Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Bu doğrultuda “İstanbul'a 10.000 Sosyal Konut Daha!” hedefiyle,  yeni bir projeyi daha hayata geçiriyoruz.
1. ve 2. Etaplarını daha önce tamamladığımız Hadımköy'de şimdi yeni bir heyecanı daha yaşıyoruz.  47.000m² alan üzerinde 1.472 konutun yer aldığı Hadımköy Konutları 3. Etap projesini satışa sunuyoruz.   Kiptaş olarak Hadımköy  3. Etap'ta inşa edeceğimiz konutlar  ile dar gelirli vatandaşlarımıza güvenli ve sağlıklı mekanlarda yaşama imkanı sunacağız.  

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Projeye müracaatlar, 18 Mart Salı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın  Kadir Topbaş'ın katılımıyla Büyükşehir Belediyesi/Saraçhane'de  gerçekleştirilecek basın toplantısının ardından başlıyor.

İstanbul'da son 1 yıldır ikamet eden herkesin 18 Mart-04 Nisan tarihleri arasında müracaat edebileceği projede,  yoğun müracaat olması durumunda daire sahipleri kura çekilişi ile belirlenecek.

84 m² (2+1) tek daire tipinin yer aldığı projede daire  toplam fiyatı sadece 96.000 TL .   \ peşinat,  120 aya kadar vade ve 655 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor.

Yapı teknolojisinin son yeniliklerine göre inşa edilecek Hadımköy Konutları 3. Etap Projesi içerisinde yapısal peyzaj unsurlarının yanısıra, çocuk oyun alanları, 24 derslikli 1 İlköğretim Okulu, 24 derslikli 1 Ortaöğretim okulu ve 1 de cami yer alıyor.

Hadımköy Konutları 3. Etap 24 ay sonra daire sahiplerine teslim edilecek.